Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 499 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Porovnat
Menu

Co nevíte o granulích

Nejčtenější

 • Jak krmit štěně aneb jak najít nejlepší granule pro štěňata 02.09.2015
  Majitelé štěňat řeší zpravidla otázku jak vybrat nejlepší granule pro štěně a jak často a dobře krmit štěně. Mnoho rad jistě dostanete od známých, chovatelů. Nedejte ale pouze na doporučení známých a ověřte si základní pravidla. Rady odborníků vám pomohou vybrat opravdu kvalitní krmivo pro štěně.
 • Kolik je v té granuli vlastně masa? 13.10.2015
  Rozumět složení granulí je docela věda. Kromě znalosti surovin je potřeba znát i způsob, jak informace na obalu číst a tady si bohužel nevystačíme jen s prostou logikou. Většina majitelů psů, kteří chtějí kvalitní granule, požadují co nejvyšší obsah masa. Tady je ale jedno z největších úskalí. Granule, které uvádějí vysoký obsah čerstvého masa mohou totiž masa ve výsledku obsahovat nejméně.
 • Nejlepší granule pro malé psy 15.01.2014
  Jeden z nejčastějších dotazů na výběr krmiv se týká doporučení krmiva pro malé pejsky. Připravila jsem proto "review", ve kterém majitelé malých plemen a malých kříženců najdou výběr velmi kvalitních krmiv určených speciálně pro malá plemena. S krmivy, která zde uvádíme máme ty nejlepší zkušenosti a odpovídají požadavkům na zdravou výživu psů.
 • Přechod na nové krmivo 28.11.2015
  Pokud měníte značku granulí, nezapomeňte na postupný přechod. U některých pejsků může rychlý přechod vyvolat trávicí problémy.
 • RECENZE: lososové receptury krmiv pro psy 14.01.2014
  Granule s masem z lososa patří k velmi oblíbeným. Losos je pro psy chuťově atraktivní a díky obsahu Omega 3 mastných kyselin příznivě působí na kvalitu kůže a srsti. Rybí maso obecně je velmi lehce stravitelné a obsahuje řadu minerálních látek a vitamínů. Losos je vhodným zdrojem bílkovin pro psy s potravní alergií. Narozdíl od masa kuřecího či hovězího se alergie na maso z lososa nevyskytuje. Neznamená to ale, že všechna krmiva s lososem jsou hypoalergenní! V přehledu sedmi "salmon" receptur od různých výrobců najdete hlavní přednosti a zápory jednotlivých krmiv s lososem.

KATEGORIE:

Krmivo Calibra v novém kabátě

Krmivo Calibra v novém kabátě

30.9.2016 Vránová Denisa

Pevné zdraví, skvělá kondice a dostatek živin a vitamínů. To všechno by měly zajistit všechny kvalitní granule pro domácí mazlíčky. Český výrobce krmiv Calibra uvádí na trh zcela...
Celý článek

Vybíráme krmivo pro kastrovaného psa

Vybíráme krmivo pro kastrovaného psa

11.3.2016 Novotná Zuzana

Mnozí z vás mají doma kastrovaného psa či nad kastrací uvažují a přemýšlí, jak správně takového psa krmit. Často se, nejen na prodejně, setkávám s dotazem na granule pro kastrované...
Celý článek

Konzervanty v granulích pro psy

Konzervanty v granulích pro psy

1.12.2015 Fialková Soňa

Aby granulovaná (suchá) krmiva měla požadovanou trvanlivost, je nutné je konzervovat. Konzervovat jde přírodní nebo chemickou cestou. S jakými konzervanty se v krmivech můžete...
Celý článek
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30