Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 499 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Porovnat
Menu

Poradíme vám

Nejčtenější

 • Jak vybrat správnou velikost oblečku na pejska 25.02.2016
  Jedinou možností, jak vybrat správnou velikost oblečku pro Vašeho pejska, je změření pejska a porovnání měr s velikostí oblečku. Měří se délka trupu a obvod hrudníku (v nejširším místě). Oblečky pro pejsky a fenky jsou identické, šijí se zespoda vykrojené tak, aby seděly psům i fenkám.
 • Pes s PP versus bez PP - v čem je rozdíl? 12.04.2016
  Toto téma je v dnešní době jedno z nejkontroverznějších a dělí kynologickou komunitu na dva protipóly. Jedni skálopevně stojí za svými plemeny, úzkostlivě sledují zdravotní výsledky a genetické predispozice, druzí tvrdí, že chovatelé „papírových“ psů jsou sektou, která působí, že psi jsou čím dál více náchylní k nemocem a jejich majitelé až nezdravě rozhodují o psích životech. Kdo má tedy pravdu?
 • Cukrovka aneb i pejsek diabetik může být šťastný 25.04.2016
  Stejně jako lidé, tak i psi trpí spoustou závažných i lehčích nemocí. Mezi ně patří i cukrovka, neboli Diabetes mellitus (DM). Jedná se o poruchu využití inzulinu. Případně jeho nedostatku. Inzulin udržuje cukr v krvi v optimální míře. Produkován je slinivkou břišní, která umožňuje glukóze vstřebání.
 • Mazlíček, pohroma pro váš byt? 05.02.2014
  Pro nás i pro psa či kočku je nejlepší společné soužití v domě. Jsme spolu v neustálém kontaktu, máme přehled o tom, co ten druhý dělá, můžeme být spolu i při práci či vaření. Přítomnost zvířete doma s sebou ale nese jisté nepříjemnosti jako jsou chlupy v sedačce a všude na podlaze, skvrny na čalounění, ťápoty po celém domě, vysypané a poškrábané věci. Vše se ale dá celkem snadno řešit, nezáleží tolik na počtu zvířat, která doma máte, ani na druhu, úklid po nich zvládnete rychle v rámci běžného úklidu domova. Jen je potřeba zvolit ty správné pomocníky.
 • Cestování se psem - autem na dovolenou 11.04.2016
  Řada majitelů psů vyráží se svými psy na dovolenou autem. Počasí venku nahrává výletům a víkendům stráveným v přírodě. Přeci bychom psy nenechali zavřené doma, když i oni si takový výlet pěkně užijí.

KATEGORIE:

Operace vazu

Operace vazu

14.9.2016 Vránová Denisa

Tento článek je věnován pro chovatele, kteří řeší to samé co já - pejsek má přetržený kolenní vaz. Tedy u nás už to máme za sebou. Protože jsem ale měla ze zákroku trochu obavy,...
Celý článek

KATEGORIE:

Poradíme vám

Když se načančám aneb vybíráme správný hřeben a kartáč

Když se načančám aneb vybíráme správný hřeben a kartáč

23.8.2016 Vránová Denisa

Každý, kdo má pejska, musí počítat s tím, že bez ohledu na plemeno je nutné starat se o jeho srst. Některý typ srsti vyžaduje denní a náročnou péči, jiná stačí jednou za čas pročesat....
Celý článek

KATEGORIE:

Poradíme vám

Psí záchranáři

Psí záchranáři

16.8.2016 Novotná Zuzana

Již v předchozích článcích jsme si představili pár odvětví, ve kterých nám psi pomáhají. Dnes bude řeč o dalších pomocnících, tentokrát psech záchranářích. Nesetkáváme se s takovými...
Celý článek

KATEGORIE:

Poradíme vám

Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30