Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 499 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Porovnat
Menu

Poradíme vám

Nejčtenější

 • Jak vybrat správnou velikost oblečku na pejska 25.02.2016
  Jedinou možností, jak vybrat správnou velikost oblečku pro Vašeho pejska, je změření pejska a porovnání měr s velikostí oblečku. Měří se délka trupu a obvod hrudníku (v nejširším místě). Oblečky pro pejsky a fenky jsou identické, šijí se zespoda vykrojené tak, aby seděly psům i fenkám.
 • Pes s PP versus bez PP - v čem je rozdíl? 12.04.2016
  Toto téma je v dnešní době jedno z nejkontroverznějších a dělí kynologickou komunitu na dva protipóly. Jedni skálopevně stojí za svými plemeny, úzkostlivě sledují zdravotní výsledky a genetické predispozice, druzí tvrdí, že chovatelé „papírových“ psů jsou sektou, která působí, že psi jsou čím dál více náchylní k nemocem a jejich majitelé až nezdravě rozhodují o psích životech. Kdo má tedy pravdu?
 • Operace vazu 14.09.2016
  Tento článek je věnován pro chovatele, kteří řeší to samé co já - pejsek má přetržený kolenní vaz. Tedy u nás už to máme za sebou. Protože jsem ale měla ze zákroku trochu obavy, chtěla jsem si přečíst zkušenosti jiných chovatelů. Bylo jich velmi málo a týkala se většinou mnohem menších psů. Tak se nyní se svou zkušeností podělím já s vámi.
 • Torze žaludku 05.12.2016
  Přetočení žaludku, odborně torze, je bohužel druhá nejčastější příčina úhynu psů. Postihuje převážně středně velká a velká plemena psů s hlubokým hrudníkem a starších 5 let. Nejhorší situace je u německých dog - více jak polovinu německých dog postihne torze žaludku a téměř čtvrtina na ni umírá.
 • Cukrovka aneb i pejsek diabetik může být šťastný 25.04.2016
  Stejně jako lidé, tak i psi trpí spoustou závažných i lehčích nemocí. Mezi ně patří i cukrovka, neboli Diabetes mellitus (DM). Jedná se o poruchu využití inzulinu. Případně jeho nedostatku. Inzulin udržuje cukr v krvi v optimální míře. Produkován je slinivkou břišní, která umožňuje glukóze vstřebání.

KATEGORIE:

Torze žaludku

Torze žaludku

5.12.2016 Vránová Denisa

Přetočení žaludku, odborně torze, je bohužel druhá nejčastější příčina úhynu psů. Postihuje převážně středně velká a velká plemena psů s hlubokým hrudníkem a starších 5 let. Nejhorší...
Celý článek

KATEGORIE:

Poradíme vám

Vánoční inspirace

Vánoční inspirace

30.11.2016 Pes Spokojený

Každý pes má jinou povahu, a pokud je chcete letos o Vánocích potěšit tím pravým dárkem, nemusí být zrovna pytlík pamlsků a svetr se sobem to pravé. Přeci jen i naši čtyřnozí kamarádi...
Celý článek

KATEGORIE:

Poradíme vám

Poradíme vám s výběrem správného krmení

Poradíme vám s výběrem správného krmení

21.11.2016 Pes Spokojený

Vybíráte vhodné krmivo pro vašeho psa? Krmiv je na našem trhu takové množství, že to občas zamotá tlapky i nám. Připravili jsme jen pro vás sérii článků o správném krmení, které...
Celý článek

KATEGORIE:

Poradíme vám

Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30