Vše pro vaše mazlíčky. Tlapku na to!

Domů

226 227 586 Volejte po-čt 8:00-18:00,
pá 8:00-17:00
Doprava ZDARMA  již od 999 Kč Píšeme pro vás Tlapka TV

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Prosím se nebo si vytvořte bezplatnou registraci.

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené položky:

0
Menu

Představujeme Dokonalou Lásku: firmu, která se věnuje přírodním produktům

Představujeme Dokonalou Lásku: firmu, která se věnuje přírodním produktům

Datum: 25.8. 2020 Váš SpokojenyPes.cz

Firma Dokonalá Láska se věnuje čistě přírodním produktům. V jejich složení najdete rostlinné a esenciální oleje, které mají ověřené terapeutické schopnosti. Produkty zakoupíte buď již namíchané, nebo firma nabízí možnost namíchat vlastní, jedinečnou směs přímo na míru pro vašeho mazlíčka. Tato metoda nese svůj odborný název Zoofarmakognozie. Něco málo o ní, o firmě a jeho zakladateli si řekneme v článku.

Produkty Dokonalé Lásky

V portfoliu Dokonalé Lásky naleznete produkty pro psy, kočky, ale třeba i hlodavce a ježky. Najdete zde produkty k péči o oči, uši, tlapky nebo zuby. Který produkt je ale určitě nutné zmínit, je Dokonalá Láska pro zdravé zuby a dásně. Jedná se o olejíček s esenciálními oleji, který stačí vtírat psovi nebo kočce do tlamy v oblasti zubů a dásní a tím zamezit tvorbě zubního plaku a výskytu zubního kamene. Dále zde najdete nespočet přípravků k psychickému uvolnění a celkové pohodě zvířat. Ať už váš pejsek trpí jakýmkoliv traumatem nebo dokonce epileptickými záchvaty, určitě si ten správný přípravek vyberete. 

Jak funguje Dokonalá Láska

V esenciálních a rostlinných olejích je nespočet vzácných látek, které mají vysoký vliv na psychickou pohodu jak zvířete, tak i člověka. Olejovou směs je nutné vetřít na určitých místech do kůže. Naopak neaplikuje se například do očí, čenichu nebo ke genitáliím. Velmi rychle po vetření do kůže pejska se začínají účinné látky uvolňovat do krevního oběhu a dále působit na neurony v nervové soustavě. Tím se do organismu zvířete dostanou prospěšné látky k jeho duševní a fyzické pohodě. Toto všechno je jen jednoduché shrnutí, jak Dokonalá Láska funguje. Více se dočtete zde na stránkách.

Pokud vás přírodní cesta léčby zaujala, určitě nějaký produkt pro mazlíčka vyzkoušejte a dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni. 

Vyzpovídali jsme zakladatele firmy Michala Babku:

 • Kdy jste přišel s nápadem založit firmu s produkty pro domácí mazlíčky a jaké byly vaše začátky?

Nápad založit firmu? Tak to vlastně vůbec nebylo. Já jsem si tento obor a moji práci nevybral, najednou a razantně mi sama překřížila životní cestu a dost jej změnila. I když odmalička miluji zvířata i rostlinstvo, nikdy jsem neplánoval věnovat se výzkumu přírodních látek. Stalo se to kvůli tomu, že jsem hledal pomoc pro svého pejska. To byla moje velká láska a je dodnes, pan Pes mého života. S Matýskem jsme se k sobě dostali zrovna, když ho topili v rybníčku na návsi a já procházel jakoby náhodou kolem. Průběžně jsme řešili různé zdravotní problémy, které byly důsledkem předchozích nepříznivých vlivů a utrpení. Ty problémy vygradovaly v osmém roce jeho života. Zoufale jsem hledal řešení nebo pomoc. 

A když jsem ji nenašel v tehdejším Československu, začal jsem hledat jinde. Díky tomu, že jsem v Kanadě a v USA (a posléze i v Indii) poznal možnosti léčby čistými přírodními látkami a některé skvělé osobnosti, tak se podařilo něco úžasného a Matýsek nejen přežil, ale i posílil. Z původní nekompromisní prognózy veterinářů o diagnóze neslučitelné se životem a nátlaku na eutanazii jsme společně „vybojovali“ dalších krásných a spokojených 11 let. Odešel krátce před dovršením 19 let. 

Když jsem zjistil, že této perspektivě a možnostem se v Evropě vlastně nikdo nevěnuje, tak jsem se rozhodl, že začnu tyto informace šířit, jak to půjde. A rozhodl jsem se, že o tom napíšu knihu. Ale nakonec mě obor zcela pohltil, začal jsem studovat a snažit se chápat víc a nakonec po deseti letech přišla nějak sama od sebe Dokonalá Láska.

 • S jakými myšlenkami jste firmu zakládal? Měl jste představu, že jednou budete tam, kde teď?

S těmi nejlepšími myšlenkami a to říkám zcela vážně a platí to tak dodnes a vždy bude. Naším zájmem je pomoc zvířatům, všichni v Lásce jsme v tomto stejní. Ale k tomu, abyste mohli pomoci zvířeti, musíte se dohodnout i s jeho člověkem. A to se vlastně učíme neustále. 

Naše přípravky a přístup ke zvířeti, chápání jeho potřeb, to je pro mnoho lidí dost nové a nezvyklé. V dnešní době jsou lidé zvyklí, že jim je vše nabízeno rychle, pohodlně, nejlevněji. Ale v tomhle nejedeme, tak to s živými tvory prostě nefunguje. A tak lidi vyzýváme spíše ke klidu, rozvaze, více společného času se zvířetem, pochopení jeho potřeb... A myslím, že se nám to docela daří, protože lidí a zvířat je v rodině Dokonalé Lásky stále více.

Děláme vlastně stále to samé, co jsme si předsevzali jako misi na počátku. Čistě přírodní, ale tím myslím zcela čistě přírodní, přípravky. Bez jakýchkoliv syntetických látek a moderních doplňků. 

 • Jaké je motto firmy a na jaké problémy u zvířat se nejvíce zaměřujete? 

Motto Dokonalé Lásky - Každý den jsme spolu. Jedna věc jsou veterinární přípravky a druhou věcí je to, co může člověk udělat pro své zvíře, svého přítele. A to je dát mu svůj čas, svou lásku. Vždyť to je to skutečně nejdražší, co máme. 

Nás zajímá zvíře a jeho pohoda, tělesná a psychická. A z toho vyplývá, na co se zaměřujeme. Jednak na problematiku běžné péče a běžně se vykytující potíže, ale i na minoritnější problémy, jako je epilepsie, traumata a jiné. 

Toto je žebříček nejvíce žádaných přípravků Dokonalé Lásky:

1. LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně - pro psy

2. LÁSKA 05 Péče o oči - pro psy a kočky a hlodavce

3. LÁSKA 03 Péče o uši - pro psy

4. LÁSKA 31 Balzám na tlapky (a čeníšky) - pro psy a kočky

5. LÁSKA 100 Pro zdravé zuby a dásně - pro kočky a fretky

6. LÁSKA 14 Intenzivní boswelie - pro psy

7. LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění - pro psy

Jeden ze zmíněných přípravků LÁSKA 14, to je moje srdcovka, protože se každodenně setkávám se psy, kterým ulevuje ať už při problémech s pohybovým aparátem nebo jako psychická podpora nebo při problému se zúženou průdušnicí. 

 • Vaše produkty jsou nejvíce zaměřené na psy a kočky, vybere si u vás i majitel jiného domácího mazlíčka, popřípadě i majitel?

Nejširší nabídku a možnosti pomoci máme pro pejsky. Ale v našem záběru jsou i kočičky, fretky, králíci, morčata, potkani, ježci. Stále se vyvíjíme a náš výzkum pracuje naplno! A prozradím vám jedno malé tajemství: to, co pomůže zvířeti, funguje stejně i na člověka...

 • Jaký byl váš úplně první výrobek?

Vzpomínám na to velmi živě. Ten přípravek jsme před uvedením na trh déle než rok používali v útulcích a depozitech dočasné péče. Byl to olej ke vtírání do kůže PŘI STRACHU A ÚZKOSTI. Bylo to dobré rozhodnutí. Když se olejíček objevil v nabídce na trhu, tak již měl hodně příznivců mezi těmi, kteří ze zmíněných útulků nebo dočasek adoptovali pejska. 

 • Když se podíváte do historie firmy, měl jste nějaké krizové okamžiky, které vyžadovaly razantní změny? Nebo od samého začátku vše běží jako po másle?

Změna naštěstí není krize, ale život. Ano, bylo to dost divoké, každý další rok konstatovat, že se nevejdeme do stávajících prostor, že je nás v týmu stále více. Že klientů už není tisíc, ale padesát tisíc a o všechny se musíme stále stejně dobře postarat. Ale co si budeme povídat, úspěch prostě přináší další porci zodpovědnosti a úsilí. 

 • Jaké máte cíle do budoucna?

Chceme mnohem více spolupracovat s českými veterináři. Mnoho z nich s námi chce spolupracovat nebo se dozvědět komplexnější odbornější informace. A tak jim je chceme mnohem důsledněji poskytovat. Jistě, existují veterináři, kteří se zarytě brání čemukoliv přírodnímu, ale mnohem více je těch, kteří v zájmu zvířat hledají i nové vědecké přístupy a možnosti. Těm chceme být maximálně k dispozici. Už dnes dojíždíme na některé veterinární kliniky, kde pomocí zoofarmakognozie pomáháme diagnostikovat složitější případy. A nejčastěji veterinářům dokážeme pomoci s účinnými postupy při práci s psychikou zvířete. 

A hlavní cíl? Zůstat takoví, jací jsme a jak je to nejvíc užitečné. 

 • Co je zoofarmakognozie?

Zoofarmakognozie, to je unikátní schopnost zvířat různých druhů analyzovat přírodní chemické látky a podle této analýzy je případně využít ve svůj tělesný nebo psychický prospěch. Tuto přírodní výbavu nemají jen zvířata divoká, ale i ta domestikovaná, jako jsou psi, kočky, morčata, koně, ovce, kozy, krávy a další. My tuto vědní metodiku využíváme v praxi pro pomoc konkrétním zvířatům v nouzi. A výsledky z těchto případů nám pak pomáhají i při vývoji přípravků Dokonalé Lásky.

O zooofarmakognozii a schopnosti zvířat léčit se přírodou vám moc rád popovídám, rád o tom mluvím třeba osm hodin nebo celý víkend, protože je to prostě úžasné. Ale na to dnes už asi není prostor :) 

 • A jak jste na tom s domácími mazlíčky vy? Tíhnete spíše k pejskům, kočkám, nebo jiným domácím mazlíčkům?

Přijde mi, že nejhlouběji v srdci mám psy. Jako bych to s nimi nějak "uměl" nebo něco takového. Když vidím psa, tak v něm automaticky vnímám kamaráda a potenciálního přítele. Vlastně všechny psy vnímám jako kamarády. Pak mám rád všechna ostatní zvířata. Moc rád pozoruji ptáky v přírodě, nejraději v divoké, panenské. Takže mám rád vše živé. A nevylučuji z toho ani člověka. I když s lidmi bývá trochu složitější domluva než se zvířetem. 

Seznam doporučených produktů

Brzy bude dobře, nebojte! Ale napřed čtěte...

Potvrzuji, že moje domácí zvíře bylo vyšetřeno veterinářem, který na základě stanovené diagnózy doporučil užívání tohoto produktu.

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud moje domácí zvíře dostává toto krmivo, doporučuje se nejméně jednou za 6 měsíců konzultovat užívání s veterinářem.

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí, že pokud se stav mého domácího zvířete při užívání tohoto produktu jakýmkoli způsobem zhorší, je třeba vyhledat okamžitou veterinární konzultaci.

Souhlasíte se všemi body?

Pro pokračování v nákupu si prosím přečtěte text výše a zaškrtněte ANO.

Ve vašem košíku nic není. Napravíte to?

PES KOČKA OSTATNÍ VET.DIETY

BARFujete?

Rádi vám dodáme pro vašeho chlupáče i mražené maso.

Tento sortiment však dokáže doručit jen naše doprava Rychlý Pes po Praze a blízkém okolí. Případně si zboží můžete vyzvednout osobně na našich vybraných prodejnách v Praze v ul. Na Pankráci a v Říčanech. Děkujeme za pochopení.

Omlouváme se tímto té části smečky, která se u nás nenaBARFuje, ale dodávat mražené zboží není jen tak.

Dobrou chuť!
Potřebujete poradit? Blogujeme... Raději videa? Znáte Tlapka TV? Plemena / rasy psů

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

FacebookSledujte nás na Facebooku InstagramJsme i na Instagramu Naše ocenění
Splňujeme Nařízení EU 2019/6
o veterinárních léčivých přípravcích

Rychlý pes ®

Rychlý pes  je naše vlastní rozvážková služba po Praze, Brně a okolíDORUČENÍ ZAKÁZKY V DEN OBJEDNÁNÍ.

226 227 586 — Potřebujete pomocnou tlapku? Jsme tu pro vás. Pondělí až čtvrtek 8:00-18:00, pátek 8:00-17:00

Tím nejlepším oceněním je váš zájem!

 • 1. místo
 • 1. místo (2x)
 • 1. místo
 • 1. místo Chovatelství (5x)
 • Celkový vítěz

Platební metody