Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 599 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Přihlaste se prosím, abychom mohli zobrazit vaše oblíbené položky a další osobní údaje. Pokud ještě nemáte registraci, můžete se zaregistrovat zde a získat tím řadu výhod, včetně věrnostních slev a mimořádných nabídek.

Menu

Pavlína Janáková

Pavlína Janáková

Datum: 30.8.2016 Pes Spokojený

Další členka psí smečky z přední linie :-) Páju znáte z naší pobočky na Pankráci. Velký znalec psů a hlavně vás - našich úžasných zákazníků.

1 – Pavlína Janáková
 
2 – Najdete mě na prodejně na Pankráci. Vydávám objednávky připravené z našeho centrálního skladu a společně s kolegyněmi se staráme o vše ostatní, co je na prodejně potřeba.
 
3 – Na mojí práci se mi líbí, že mohu poradit a pomoci lidem, kteří chtějí to nejlepší pro svého domácího mazlíčka. Většinou to není lehké, každý pes nebo kočka je osobnost, má jiné chutě, jiné zájmy, ale vždy se snažím doporučit jen to, co bych sama dala svým psům. Někdy se v našich rozhovorech dostaneme i k výcviku a výchově a to jsem teprve ve svém živlu :-) Největší odměnou pro mě pak je, pokud se zákazník vrátí a je spokojený s tím, co jsme doporučili.
 
4 – Psa jsem chtěla už jako malá holka, názor rodičů byl ale jiný, takže jediné povolené zvířectvo byly rybičky a vodní želva.
 
Prvním významným psem v mém životě byl černý německý ovčák Black, kterého našli zmláceného a uvázaného v lese a vzala si ho moje teta. Byl to úžasný pes! Bylo mi asi 13let a mohla jsem ho sama chodit venčit, na vodítku chodil u nohy a i na volno mě poslouchal. Jezdila jsem za ním kdy to šlo a hlavně, když bylo potřeba ho vyčesat, od nikoho jiného se nenechal. O výcviku jsem tenkrát nevěděla vůbec nic a dodnes nechápu, čím jsem si ho tak získala, ale nikdy na něj nezapomenu! 
 
Dalším psem byl Benji, 40kg vážící kříženec zřejmě labradora a rotvajlera, kterého jsme měli u táty a viděla jsem ho také jen občas. Moje znalosti byly stále na nule a tak se Benji nikdy nenaučil chodit na vodítku bez tahání, na stahováku by se raději uškrtil, než aby přestal tahat, bez vodítka byl ale zlatý. Byl tu s námi 13 let, pořád to ale nebyl MŮJ pes. 
 
Láska ke psům mě stále neopouštěla, jak prorokovala moje mamka, a když jsem vybírala vysokou školu, padla volba na Českou zemědělskou univerzitu, obor Kynologie. Zde jsem kromě znalostí získala i spoustu známých, kteří mě do světa psů zasvětili úplně a dokonale a já jsem jim za to moc vděčná. 
 
Nyní mám dva entlebušské salašnické psy. Původní plán byl pes bez PP, to jsem ale rychle přehodnotila a raději začala šetřit na vysněné štěně. Přivezli jsme si Badyho (Bad Boy from Yvrea horse farm) a s ním to všechno začalo, vyzkoušeli jsme mnoho psích sportů, máme složené zkoušky ZZO a ZM, běháme závodně agility a s páníčkem se stal 2x druhým vicemistrem republiky v dogtrekkingu, také je z něj šampion krásy ČR a je chovným psem. Z jeho prvních potomků jsme mu v jeho 4 letech přivezli posilu, syna Berryho (Arberry von Morseli). Berry má už pár trekových úspěchů na kratších tratích a brzy snad nastartujeme jeho agility kariéru.
 
A jak jsem se ocitla u Psa? Během dokončování magisterského studia (obor Šlechtění zvířat) jsem hledala práci, kamarádka mě upozornila na inzerát na FB stránkách, poslala jsem životopis, dojela na pohovor a za pár dní již byla členem týmu. Školu jsem dokončila, ale ani po získání titulu se mi ze Psa nějak nechtělo odejít, skvělá Šéfka a dobrý kolektiv jsou někdy víc, než práce odpovídající třem písmenkům před vaším jménem ;-)
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Informační povinnost k EET

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30