Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 599 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Přihlaste se prosím, abychom mohli zobrazit vaše oblíbené položky a další osobní údaje. Pokud ještě nemáte registraci, můžete se zaregistrovat zde a získat tím řadu výhod, včetně věrnostních slev a mimořádných nabídek.

Menu

Pozvánky na MČR a ME

Pozvánky na MČR a ME

Datum: 29.8.2016 Novotná Zuzana

Kvapem se blíží konec prázdnin a společně s ním přichází pro mnohé závodníky psích sportů vyvrcholení závodní sezóny, tedy ty největší závody. Ano, je řeč o mistrovství České republiky a nejen to. Pojďme se podívat, jaké akce nás čekají.

Mistrovství republiky v agility - 3. - 4. září

První víkend v září zaplní děčínský fotbalový stadion ti nejlepší agility závodníci z naší republiky. V sobotu se můžete těšit na závod družstev, v neděli pak poběží jednotlivci. Kromě parkurů od české rozhodčí Kateřiny Lerlové budete moci vidět i parkury od zahraničních rozhodčích, kteří jsou přizváni. Z Rakouska přijede Gabriele Steppan a z Belgie Carl de Rouck.
 
Pro diváky je přichystaná nevídaná podívaná plná skvělých výkonů, ale nejen to. Každý divák bude zařazen do bohaté tomboly., ve které můžete vyhrát zajímavé ceny pro vás či vaše pejsky.
 
Při cestě do Děčína můžete víkendu využít zároveň k výletu do jednoho z nejhezčích národních parků naší republiky, do Českého Švýcarska. Kromě Pravčické brány stojí za návštěvu i místní ZOO.

Mistrovství republiky ve flyballu - 3. - 4. září

Ve stejném termínu, v jakém se koná mistrovství republiky v agility, bude v Mladé Boleslavi probíhat stejně důležitá akce flyballových závodníků. Turnaj 12 nejlepších českých družstev doplněný soutěží jednotlivců o nejrychlejšího psa plemene.
 
V seriálu o flyballu jsme vám upřesňovali, že družstva jsou na turnajích rozděleni do divizí podle času. Mistrovství republiky je výjimkou, všechna družstva zde běhají v jedné divizi. Pro mnoho účastníků je opravdu čest, že mohou nastoupit na parkur proti našim nejlepším týmům. Čím více se blíží finálové běhy, tím více jsou běhy napínavé a každý očekává výsledky a fandí svým favoritům. Nejednou jsme na MČR byli svědky prolomení národního rychlostního rekorku, třeba to štěstí budete mít letos i vy.

Mistrovství Evropy v dogfrisbee - 9. - 11. září

Na další velkou akci kynologického světa nebudeme muset čekat dlouho. Hned následující víkend bude v Roudnici nad Labem probíhat evropský šampionát v dogfrisbee. Do České republiky tedy zavítají i závodníci ze zahraničí. Vzhledem k tomu, že jde o akci otevřenou, předpokládá se, že na hřišti uvidíme i zámořské závodníky a věřte, že vidět jejich sestavy naživo je nezapomenutelný zážitek.
 
Budete mít možnost vidět špičku evropského dogfrisbee především v královské disciplíně, kterou je Freestyle. Soutěžit se ale bude i v distančních disciplínách - Quadruped mužů i žen a SuperMiniDistance. Vyhlášena bude i týmová soutěž - nejlepší země celého mistrovství.
 
Akce bude opravdu velká, závodit se bude na 4 hřištích, na lelkování či nudu nebude vůbec čas. Občerstvení je zajištěno po celý víkend, ubytování možné v místě pořádání akce a v případě zájmu možnost výletů po blízkém okolí, např. do nedalekého Terezína.
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Informační povinnost k EET

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30