Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 599 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Přihlaste se prosím, abychom mohli zobrazit vaše oblíbené položky a další osobní údaje. Pokud ještě nemáte registraci, můžete se zaregistrovat zde a získat tím řadu výhod, včetně věrnostních slev a mimořádných nabídek.

Menu

Soňa Fialková

Soňa Fialková

Datum: 28.7.2016 Pes Spokojený

Soňa. Srdce a duše Spokojeného Psa :-) Zakladatelka a spolumajitelka. Jestli je někdo strůjcem úspěchu a odlišnosti celé psí bandy, je to právě ona. Znalec svého oboru a velký profesionál s úžasným přístupem. Říkáme jí šefko... a je samozřejmě a zaslouženě nejoblíbenější člen našeho týmu - nikoliv proto, že schvaluje výplaty :-)

1 – Jméno

Soňa Fialková

2 – Co pro vás dělám?

Kolegové mi říkají šéfka. Něco na tom asi bude :) Spokojeného psa jsem zakládala sama v roce 2005. Bylo to trochu dílko náhody a sama se pořád divím, kam se ten Spokojený Pes až dostal. Dnes už má firma 3 majitele a jsem za ně ráda. Každý dal firmě kus sebe, kus něčeho navíc, co nás posunulo dál. Bez Toma a Honzy by to prostě nebylo ono. Ve spokojeném psovi jsem si prošla snad úplně všechny “pozice”, to je jasné. Ale dnes mám na starosti už “jen” finance, rozvoj IT a obchod. Také se snažím celý tým směrovat správným směrem a předat všem kolegům naše hodnoty, na kterých stavíme - slušnost k zákazníkům i dodavatelům a odvahu dělat věci jinak než ostatní a hlavně poctivě, ono se to vrátí :)

3 – Co mám na své práci nejraději?

Mám ráda svoje kolegy, svobodu, se kterou pracujeme a kterou tak nějak všichni sdílíme a baví mě ta obrovská energie, píle a nápaditost, kterou ze sebe všichni v týmu vydávají. Jsem ráda, že mám kolem sebe v práci lidi, které znám mnoho let a jsem nadšená pokaždé, když k nám skvěle zapadne někdo další. Jsem prostě ráda, že jsme “tak trochu jiný” pracovní tým. Občas také prolétne mráček či větší bouřka, ale kolegové si zvykli na moji upřímnost a tak řešíme věci otevřeně a tím rychleji zase zamíříme do harmonie :)

4 – Můj příběh

Když si něco opravdu přeješ, splní se ti to, říká se. Psa jsem si přála už někdy od školky. Jenže panelákový byt a pořádkumilovná maminka tomu moc nepřály. Sen se mi splnil až v podobě fenky azawakha jménem Shami ve druháku na VŠE. Shami byla azawakh tedy sahelský chrt, od přírody chytrý, aby přežil i drsné pouštní podmínky, nesmírně věrný a oddaný svému člověku a ochránce rodiny, tak jak se to po tomto plemeni vyžadovalo v zemi původu a proto i rezervovaný vůči cizím lidem. Byla to prostě z pohledu evropana zlobivá holka. Pár těch průšvihů mi ale dokázala hravě vynahradit. Pár let už na mě Shami kouká ze psího nebíčka. Doma mám tři azawakhy, stejně oddané a s podobnou netypickou psí povahou jako je azawakhům často vlastní. Našemu nejstaršímu pejskovi Lesanovi je teď 10 let. K tomu nesmím zapomenout na 3 kočičí nalezence, nejstaršímu kocourovi je 16 let a dvěma mladším kočičandám pak kolem 3 let. Vypadá to poměrně jako dost zvířat, ale pro mě je to tak akorát :)
Chcete se na něco zeptat? Komentáře pod článkem jsou jen pro vás!
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Informační povinnost k EET

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30