Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 599 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Přihlaste se prosím, abychom mohli zobrazit vaše oblíbené položky a další osobní údaje. Pokud ještě nemáte registraci, můžete se zaregistrovat zde a získat tím řadu výhod, včetně věrnostních slev a mimořádných nabídek.

Menu

Václav Masopust

Václav Masopust

Datum: 23.9.2016 Pes Spokojený

Musíme tu mít někoho, kdo dokonale rozumí produktům... ale hlavně dodavatelům :-) Úžasný profesionál s 10ti letou praxí - obchodní ředitel psí smečky.

1 - Jméno 

Václav Masopust 

2 - Co pro vás dělám? 

U Spokojeného psa jsem na pozici obchodního ředitele. Komunikuji se všemi našimi dodavateli a společně plánujeme zajímavé akce pro vás, naše zákazníky. V našem teamu sledujeme novinky a trendy na trhu a pokud narazíme na něco zajímavého pro vaše domácí mazlíčky, rádi tomu přizpůsobíme naši nabídku. Kromě obchodních záležitostí a zákaznického servisu se společně s vedením a naším marketingovým ředitelem Tomášem podílím na rozvoji Spokojeného psa. 

3 - Co mám na své práci nejraději?

Moje práce je pro mě opravdu koníčkem, a to není žádná otřepaná fráze :-) Rád se setkávám s lidmi - dodavateli, ale také rád poznávám naše zákazníky. Jsem zastáncem toho, že zpětná vazba je pro další rozvoj velmi důležitá. V oboru se pohybuji aktuálně přes 10 let a to všechno jsem vlastně začal dělat kvůli svému dnes téměř 13-ti letému Rhodnéskému ridgebackovi. 

4 - Můj příběh

Vrátím-li se do dětství, rád vzpomínám na potulného oříška Míšu. Nikomu snad ani nepatřil, z celého městečka Hrob na Teplicku si vyhlédl naši rodinu a bydlel u nás. Pak jsme taky měli dlouhosrstou jezevčici Kelly. Můj opravdový a láskyplný vztah ke psům naplno propukl až s Nerem, Rhodéským ridgebackem dnes v psím důchodu. Nera mám od štěňátka a pamatuju si, že jsem si domů přivezl velké uši, velké tlapy a mezí tím bylo vychrtlé tělíčko krásného štěňátka. 
 
Nero je inteligentní pes, nikdy neuměl aport a nikdy nenosil míčky a klacky na povel :-) Během těch let jsme s Nerem podnikli spoustu výletů. Největším byl asi výlet Praha - Prčice, kdy jsme ušli 37 km, a nejoblíbenějším byly víkendové procházky na Petřín. Posledních pár měsíců Nerovi vypovídají službu zadní nohy a tak chodíme jen malé a časté procházky kolem našeho bydliště. 
 
Před dvěma lety jsem „vyženil“ krásnou fenku Chessapeake Bay retrívra jménem Eddie. 8-mi letá parťačka Nera skvěle doplňuje naši psí smečku. Eddie je hyperaktivní, chvíli neposedí a venku musí všechno prozkoumat. Při venčení mám často problém Eddie krotit a brzdit a k tomu Nera popohánět, abychom našli společné tempo :-) 
 
Psy mám rád, obzvláště ty své dva doma. Proto jsem opravdu moc rád, že mohu dělat v tomhle skvělém oboru a dělat radost všem domácím mazlíčkům. Vždyť pohled, který dokážou psi a kočky vytvořit, je k nezaplacení a obměkčí určitě nás všechny.  
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Informační povinnost k EET

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30