Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 499 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Zuzana Hošková

Zuzana Hošková

Datum: 23.9.2016 Pes Spokojený

I naši úžasní zákazníci jsou zapojeni do projektu My všichni ze psa. Těší nás, že můžeme zveřejnit jejich medailonky a příběhy.

Dolores Sheila od Hobšovického rybníka

Trpasličí pinč je malé plemeno, které vyniká bystrou myslí, veselou hravou povahou 
a v neposlední řadě také velikou láskou k mnoha sportovním aktivitám. Dalším důležitým aspektem pro výběr nového člena rodiny byla také nekonfliktnost vůči jiným pejskům, jelikož již jednu fenku Sárinku mám.  Právě toto jsou důvody, proč jsem se rozhodla toto plemeno pořídit.
 
Díky mnoha pozitivním recenzím jsme oslovila paní Ing. Štěpánku Svobodovou, která je mnohaletou zkušenou chovatelkou trpasličích pinčů. Po vzájemných sympatiích slovo dalo slovo a já si zanedlouho vezla domů malou psí holčičku celým jménem Dolores Sheila od Hobšovického rybníka, jejíž rodiče jsou Ambra Vytunie a Casanova Mali Zmaj.
 
Doma se obě psí fenky rychle skamarádily a Sára začala Sheilu učit psímu životu v nové rodině. Sheilinka rychle pochopila, jak si své nové páníčky omotat okolo své malé packy. Hned si vydobyla čestné místo v dospělácké posteli a na gauči, odkud v televizi nejraději sleduje dokumenty o přírodě. 
 
Sheila se s nadšením učí novým věcem, blbinkám, ale také novým povelům. Zanedlouho již zvládala základní povely, jako sedni, lehni, pac a speciální postoj, který je nezbytný umět na psí výstavy.  
 
Prví akce, které se Sheilinka účastnila, byla květnová klubová výstava (17. ročník memoriálu Dr. Rotreklové), která se konala na pražském Císařském ostrově. Zde se také setkala se svými pinčími sourozenci Dauntem a Dorotkou. Dolores Sheila i Daunte získali tento úspěšný den krásné posudky s výsledky velmi nadějní 1. Radost byla veliká a rozhodně to nebyla naše poslední výstava.
 
Když pominu výstřelky, které k štěněčímu životu patří jako např. utržená těsnící páska u dveří, urvaná lišta u podlahy, zničený obal na foťák, rozkousaný zip u županu, zdemolovaná nová bezdrátová myš, okousaná ucha u kožené kabelky, rozervané účetní knihy, vyrvaná zásuvka na internet, rozkousaný rehabilitační polštář, ožužlaná nabíječka na notebook nebo povlečení, které v novém stavu v sobě rozhodně nemělo díry velikosti fotbalového míče… tak musím konstatovat, že psí kukadla a bezděčná láska pejska je to to nejčistší a nejupřímnější, co jsem kdy poznala. 
 
V obchodě Spokojený pes rádi nakupujeme, jelikož nabízí komplexní zboží pro naše psí miláčky. Dále musím vyzdvihnout velmi rychlé vyřízení objednávky, osobní odběr v útulném obchůdku na Pankráci a v neposlední řadě velmi milou a vstřícnou obsluhu. Ve Vašem obchodě nakupujeme již řadu let a rádi se k Vám budeme stále vracet. 
 
Napsala: Zuzana Hošková (Praha)
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30