Vynikající doplněk výživy pro psy ve vysoké fyzické zátěži. Mamut Pre-Run Drink je ideální nápoj pro hydrataci psa před výkonem. Pečlivě vybrané přísady na podkladě vědeckých výsledků propůjčují Pre-Run Drinku řadu unikátních vlastností:
- dodává psům extra energii pro výkon
- oddaluje únavu
- napomáhá kvalitní hydrataci
- zlepšuje okysličení svalů
- zabraňuje odbourávání svalové hmoty
- zlepšuje i krátkodobý, vysoce intenzivní výkon (agility a pod.)
Doporučujeme podávat Pre-Run Drink před každým intenzivním výkonem jako je běh, mushing, dogrekking, závody agility, flyball, dogfrisbee a pod. Drink je vhodné podávat i před procházkou, která přesáhne dobu 2 hodin.
Složení:
Hovězí proteiny, dextróza, maltodextrin, premix vitaminů: Vitamin C, Niacin, Vitamin E, kyselina Pantothenová, Vitamin B6, B2, B1, kyselina listová, biotin, Vitamin B12, směs elektrolytů (sodík, draslík, vápník, hořčík), kreatin, BCAA, L-Glutamin, L-Arginin, taurin, L-citrulin malát, Beta Alanin, Acetyl-L-Karnitin.
Dávkování:
1 gram na 1 kg hmotnosti psa rozmíchejte ve vodě. Doporučujeme napájet psa cca 2 hodiny před výkonem.
Prověřené množství je 15 ml na kg váhy psa. Př: pro 10 kg psa je to 10 gramů ve 150 ml vody a podat 2 hodiny před tréninkem. Součástí balení je odměrka