Kvalitní krmiva a chovatelské potřeby

Domů

800 888 734Doprava nad 499 Kč ZDARMA

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Eva Fišerová

Eva Fišerová

Datum: 12.8.2016 Pes Spokojený

Eva patří k těm, které můžete vídat často osobně. Jedna z členek týmu prodejny na Pankráci :-)

1 - Jméno

Eva Fišerová 

2 – Co pro vás dělám? 

Pracuji na prodejně Praha-Pankrác. Primárně vydáváme vaše objednávky, ale krom toho se staráme o celkový vzhled prodejny a potřeby zákazníků.
 

3 – Co mám na své práci nejraději?  

Nejvíce se mi líbí, že Spokojený Pes není jako ostatní obchody, kde lidem vnutí všechno co jde. Líbí se mi osobní přístup. Samozřejmě na své práci mám ráda ten pocit, když zákazníkovi dokážeme poradit a on se pak rád vrací.  
 

4 – Můj příběh  

Už od mala jsem vyrůstala se zvířaty, doma jsme měli snad všechny zvířátka co si dokážete představit. Od rybiček, přes křečky, morčata, králíky až po fretku, psy a kočky. Jediný, kdo se trošku lišil, byl psoun Ferda, bylo to úžasné a chytré zvířátko. Mamka měla obchod se zvířaty, proto jsme toho měli doma tolik. 
 
Od té doby, co jsem se před dvěma lety přestěhovala od nás z Kralup do Prahy, mám jen králíka Čokynu a rybičku. Co nejvíce to jde, jezdím zpět za našimi třemi zachráněnými kříženci. Miluji chodit s nimi na procházky a jezdit na výlety. S jedním z nich jsme chvilku běhali agility, ale teď už bohužel není čas. Jeden je kříženec Jacka russela, teriér se v něm nezapře, pro míček by udělal cokoliv. Jméno jsme mu vybrali hned, jelikož už jsme měli Jima, tak jméno Jack k tomu sedí skvěle… Druhý, Teddy, kříženec kokra, je už starší a má rád svůj klid, pořád ale dokáže dva další puberťáky zkrotit. Třetí z nich, Jim, je křížený také s kokrem, má chrtí povahu, pro pohlazení by si sám nikdy nepřišel. Každý z nich je v něčem originál. To je na psech to nejlepší, každý je úplně jiný a každý potřebuje něco jiného, ať už v krmení nebo ve výcviku.
 
Momentálně máme v Kralupech kromě pejsků ještě dvě kočky, nejsou to ale žádné domácí kočičky. Jsou naučené na žití venku. Proto se dost často stává, že se ráno probudíme, jdeme na zahradu a tam jako dárek máme vyskládané mrtvé myši. V tu chvíli si přeju, abychom měli spíše domácí kočky.
 
Školu jsem si také vybírala podle mého vztahu ke zvířatům. Nakonec jsem se rozhodla pro Přírodovědné lyceum, kde jsem úspěšně složila maturitní zkoušku. Po škole jsem rok pracovala u konkurenční firmy. Po odchodu z této práce jsem hledala práci v tomto oboru. Na inzerát na pozici ve Spokojeném Psovi jsem narazila na internetu. Pak už jen poslat životopis, přijít na pohovor a bylo to. Pracujeme v super kolektivu, to si myslím, že je na práci hodně důležité :-)
 
Chcete mi cokoliv napsat? Zeptat se? Komentáře pod článkem jsou jen pro vás.
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme...

Provozovatel

Spokojeny Pes.cz s.r.o., Hvězdova1073/33, 14000 Praha 4-Nusle

IČ: 28772563, DIČ: CZ28772563 Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze voddílu C, vložka 207978.

E-mail: vas@spokojenypes.cz

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30