Vše pro vaše mazlíčky. Tlapku na to!

Domů

800 888 734 zdarma po-pá 9:00-16:30 Doprava nad 599 Kč ZDARMA Píšeme pro vás Tlapka TV

Blog obchodu pro chovatele SpokojenýPes.cz

UKECANÝ PES_

Říkáme vám pravdu. Zvlášť o krmivech.

DO OBCHODU

Prosím se nebo si vytvořte bezplatnou registraci.

Košík 0 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Eva Semerádová

Eva Semerádová

Datum: 30.8.2016 Pes Spokojený

I naši úžasní zákazníci jsou zapojeni do projektu My všichni ze psa. Těší nás, že můžeme zveřejnit jejich medailonky a příběhy.

Dobrý den, 
ráda bych se zapojila do vaší ,,seznamky" a přidala svůj příběh s mým nejlepším čtyřnohým přítelem:).
 
Ke psům jsem si nějak nikdy neměla možnost vytvořit zvláštní vztah, protože v naší rodině byli jen kočkomilové ..a pes a kočka to podle našich nešlo dohromady. Vždycky jsem ale zpovzdálí obdivovala větší psi, obzvlášť německé ovčáky, dle mě jedno z nejkrásnějších a neinteligentnějších plemen pod sluncem. Moje vášeň pro tato plemena ale doopravdy vzrostla až s mým bývalým přítelem, který měl bílého švýcarského ovčáka. Dříve jsem o tomto plemenu v životě neslyšela a dodnes se setkávám s mnoha lidmi, kterým je tato rasa úplně neznámá, což je podle mě veliká škoda. Nejen že ovčák v bílé barvě vypadá prostě královsky, ale povaha těchto psů je naprosto úžasná. Moje počáteční obava (přece jenom jsme nikdy žádného psa neměli a moji rodiče mě vždycky učili mít z větších psů respekt) po seznámení se švýcaráčkem velmi rychle opadla..abych to trochu vysvětlila... pokud byste jen na minutu přemýšleli, že se tomuto pejskovi nebudete věnovat nebo kolem něj dokonce budete v tichosti kráčet a budete se ho snažit ignorovat, rychle na to zapomeňte..švýcarák prostě není plemeno pro člověka, který by chtěl psa celý den nechávat na zahradě nebo v bytě bez povšimnutí. Pokud mu ale dáte šanci a věnujete mu čas, stane se z něj nejenom úžasný společník, ale i ten nejlepší přítel a ochránce :). Pokud jste doteď byli zvyklý sami spát v posteli, sami se dívat na film, sami chodit mezi lidi nebo třeba jen sami chodit do koupelny, vybrali jste si špatně :D. Pokud si vás totiž tenhle tvor pustí do srdce, bude chtít být vždycky a všude s vámi. A nejen, že vás bude všude doprovázet, ale pokud švýcaráčkovi věnujete svůj čas (a sem tam i pár pamlsků), zjistíte, že se dokáže naučit prakticky cokoliv. 
 
Abych se, ale trochu vrátila ke ,,svému" příběhu s mým čtyřnohým..se švýcaráčkem mého bývalého přítele jsem trávila skoro každý den necelé dva roky... bohužel ale pes není zrovna ,,věc" o kterou se po rozchodu někdo chce dělit a i když mi ukápla nejedna slza, musela jsem se ,,svého" prvního švýcaráčka vzdát... v té chvíli jsem ale už věděla, že se s tímto plemenem určitě nechci rozloučit na dobro... Stálo mě to sice nejenom peníze, čas a několik přemlouvání, ale nakonec jsem si před dvěma lety přivezla svého malého švýcaráčka. Zbytek mé rodiny mě pořád přemlouval ať to nedělám (jak už jsem psala, prostě první pes v naší rodině), že takového tvora nedokážu zvládnout, že je to závazek na několik let, že se o něj nebudu chtít starat a spousta dalších (pro mě nesmyslných) argumentů... dnes už ale naštěstí vědí, že se mýlili, smířili se s tím, že se pejska nevzdám a dokonce se stalo něco co bych nečekala ani já sama... mého bělouška si zamilovali a často si ho berou na procházky a pořádně ho rozmazlují.
 
A proč mám ráda spokojeného psa?
 
Protože vzhledem k tomu, že mám jedno z větších plemen a jsem z malého města nejsem schopná pro něj sehnat kvalitní granule nikde ve svém okolí a tak musím vše řešit prostřednictvím internetu. A na spokojeném psovi mi vyhovují nejen ceny a dárky, ale i velmi rychlá doručovací doba:). A vzhledem k tomu, že v září svému bělouškovi pořizujeme dalšího čtyrnohého kamaráda, tak jsem moc ráda, že jsem našla stránku, která mi zboží doručí za supr ceny rychle až do domu :). 
Do přílohy přidávám mou neoblíbenější fotku s mým bělouškem.
 
Moc děkuji za Váš čas, který ste strávili čtením tohoto emailu
a přeji Vám krásný zbytek dne a do budoucna spoustu dalších spokojených zákazníků.
Eva Semerádová
Floating Banner
Potřebujete poradit? Blogujeme... Raději videa? Znáte Tlapka TV?

Odběr novinekChcete pravidelné novinky mailem?

E-mailový zpravodaj posíláme zdarma.
Pokyny pro zrušení zasílání naleznete v každém číslu zpravodaje.

Spokojený pes na sociálních sítích

FacebookSledujte nás na Facebooku InstagramJsme i na Instagramu

Rychlý pesNOVINKA

Rychlý pes je naše vlastní rozvážková služba po Praze - DORUČENÍ ZAKÁZKY V DEN OBJEDNÁNÍ.

800 888 734 — volejte zdarmaPondělí až pátek 9:00 — 16:30